Pompy hydrauliczne zębate

Pompa hydrauliczna

Jednymi z najpopularniejszych wśród wszystkich urządzeń hydraulicznych dostępnych obecnie na rynku są pompy zębate. Dzięki swojej prostej budowie stanowią one ekonomiczne rozwiązanie, które jest w stanie zagwarantować długotrwałą i niezawodna pracę. Szacuje się, iż ten rodzaj pomp stanowi około 75% wszystkich używanych obecnie modeli. Nie mogło zabraknąć ich również w ofercie naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji oddajemy między innymi pompy zębate z serii PS, które w standardowym wariancie pracują przy ciśnieniu dochodzącym do 240 barów. Dzięki dużej różnorodności płyt, kołnierzy, wałków i przyłączy dopasowanie odpowiedniego urządzenia do konkretnego zastosowania nie będzie stanowić najmniejszego problemu.


Hydrauliczna pompa olejowa charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu swoją funkcję będzie mogła pełnić przez długi czas. Dzięki wykonaniu z materiałów wysokiej jakości i precyzyjnym wykończeniu wszystkich elementów, nasze propozycje sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach.


Na życzenie klienta pompa może być wykonania w obudowie żeliwnej – pozwala to osiągnąć ciśnienie sięgające 320 bar. Możliwe jest również dostarczenie pomp z wbudowanym zaworem przelewowym.


1. POMPY ZĘBATE OILTECHNOLOGY GRUPA 1

Ciśnienie robocze:

Ciśnienie max: 

Wydatek: 

2. POMPY ZĘBATE OILTECHNOLOGY GRUPA 2

Ciśnienie robocze:

Ciśnienie max: 

Wydatek: 

3. POMPY ZĘBATE OILTECHNOLOGY GRUPA 2 - POMPY O OGRANICZONEJ EMISJI HAŁASU

Ciśnienie robocze:

Ciśnienie max: 

Wydatek: 

4. POMPY ZĘBATE OILTECHNOLOGY GRUPA 3

Ciśnienie robocze:

Ciśnienie max: 

Wydatek: 

ludecke
cejn
itv
artec
jorc
metalwork
eaton
airpol

Armet24 sp. z o.o.

  • ul. Żmigrodzka 249B, 51-129 Wrocław woj. dolnośląskie
  • +48 71 352 84 41
  • armet@armet24.pl
Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek-Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-15:00
  • Sobota-Niedziela Zamknięte

Dział Pneumatyka

Dział Hydraulika Siłowa

Dział Serwisu