Kompresory tłokowe i śrubowe

Firma Armet24 jest przedstawicielem sprężarek Boge oraz Airpol. Oferujemy sprężarki śrubowe olejowe i bezolejowe, w zakresie mocy od 2,2kW do 355kW, układy doprężaczy tłokowych i śrubowych do 40 bar, sprężarki tłokowe olejowe i bezolejowe 0,55 kW do 22kW.

Do wszystkich kompresorów dobieramy urządzenia uzdatniania sprężonego powietrza: filtry, osuszacze, oddzielacze woda/olej czy automatyczne zrzuty kondensatu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompletne rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu: warsztatów mechanicznych i stacji obsługi pojazdów, przemysłu drzewnego i meblarskiego, stomatologicznego, medycznego, motoryzacyjnego, chemicznego itp.

Fachowe doradztwo i doświadczona kadra firmy Armet24 zapewni kompleksową obsługę od projektu do realizacji sprężarkowni "pod klucz", dopasowując produkty do indywidualnych potrzeb klientów. Firma AMET pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru zakupu sprężarki dostosowanego do indywidualnych potrzeb w zależności: od zapotrzebowania na powietrze i ciśnienie, oczekiwanej jakości klasy sprężonego powietrza, długości pracy, wydajności pracy, głośności, trwałości, kosztów serwisu, łatwości obsługi itp.

kompresor tłokowy
kompresor śrubowy
ludecke
cejn
itv
artec
jorc
metalwork
eaton
airpol

Armet24 sp. z o.o.

  • ul. Żmigrodzka 249B, 51-129 Wrocław woj. dolnośląskie
  • +48 71 352 84 41
  • armet@armet24.pl
Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek-Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-15:00
  • Sobota-Niedziela Zamknięte

Dział Pneumatyka

Dział Hydraulika Siłowa

Dział Serwisu